Dobrą metodą na obniżenie kosztów eksploatacji samochodów jest montaż instalacji gazowej LPG. Jest to paliwo tanie, ekologiczne, o dobrych właściwościach eksploatacyjnych. Eksploatacja pojazdów z napędem gazowym jest tańsza od eksploatacji pojazdów zasilanych pozostałymi paliwami: etyliną, olejem napędowym. Koszt przejazdu 100 km samochodem osobowym z napędem benzynowym (przy zużyciu paliwa 7 l/100 km) to obecnie ok. 24 zł. Koszt przejazdu tym samochodem 100 km przy wykorzystaniu gazu LPG to tylko kwota ok. 12 zł!
Tak więc oszczędności mogą przekroczyć nawet 50%!
   Posiadamy nowoczesne komputerowe urządzenie diagnostyczne, cyfrowe czytniki i testery do urządzeń gazowych. Montujemy i serwisujemy instalacje gazowe do wszystkich typów pojazdów benzynowych.
  Oferujemy montaż instalacji gazowych
  do samochodów:
 • Gaźnikowych - dawka gazu ustalana jest na podstawie uchylonej przepustnicy i śruby ograniczającej nadmierny wypływ gazu z reduktora.
 • Z wtryskiem wielopunktowym - bardziej inteligentny lecz jego dawkowanie opiera się jedynie na odczytach z Sondy Lambda (CPU sterowany Sondą, prędkością obrotową silnika, położeniem przepustnicy). Dość inteligentny system zaawansowane opcje regulacyjne.
 • Sekwencyjny wtrysk gazu - system zaawansowany technologicznie, który można instalować we wszystkich pojazdach z wtryskiem benzyny. Posiada homologację zgodną z europejskimi przepisami bezpieczeństwa dla instalacji gazowych E.61.01. Spełnia najsurowsze normy emisji spalin EURO4. DREAM XXI reaguje natychmiast na wszelkie zmiany, pozwalając m.in. na dynamiczne przyspieszanie. W efekcie nawet najbardziej wymagający kierowcy, preferujący zarówno łagodny jak i sportowy styl jazdy są zadowoleni. Dużym atutem tego systemu jest jego atrakcyjna cena.
      Zajmujemy się profesjonalnym montażem i konserwacją samochodowych instalacji gazowych LPG renomowanych firm włoskich : Tomasetto, Landi, Emmegas, Bedini, Lovato, Omvl i inne.
  Oferujemy szeroki wybór zbiorników gazu:
 • toroidalnych - do wnęki koła zapasowego
 • walcowych - tradycyjnych
  Cena montażu instalacji gazowej
  uzależniona jest od:
 • Rodzaju instalacji (gaźnikowa, sekwencyjna).
 • Typu zbiornika:
  - cylindryczny
  - toroidalny (w miejsce koła zapasowego).
 • Rodzaju kolektora ssącego.
 • Układu zasilania w pojeździe (gaźnik, wtrysk).
 • Rodzaju pojazdu.
      Biorąc pod uwagę fakt, iż do każdego montażu podchodzimy indywidualnie prosimy traktować te ceny jako orientacyjne.
  Przykładowe ceny:
 • Samochody gaźnikowe - od 1050 zł
 • Samochody z wtryskiem jednopunktowym - od 1550 zł
 • Samochody z wtryskiem wielopunktowym - od 1650 zł
 • Sekwencyjny wtrysk gazu - od 2000 zł
      Wychodząc Państwu naprzeciw oferujemy sprzedaż ratalną.
   Dostępny jest u nas kredyt w GE MONY BANK. Taki zakup to minimum formalności, a także wygoda, gdyż można skorzystać z oferty spłaty bez pierwszej wpłaty. Czyli odjeżdżasz od nas swoim zmodyfikowanym autem nie inwestując nic, a spłatę kredytu zaczynasz po 30 dniach.
  Aby uzyskać kredyt
  wystarczy spełnić tylko dwa warunki:
 1. Przedstawić dwa dokumenty
  stwierdzające tożsamość, takie jak:
  - dowód osobisty
  - inny dokument ze zdjęciem (np: legitymacja ubezpieczeniowa, legitymacja służbowa, paszport, prawo jazdy, książeczkę wojskową legitymację rencisty/emeryta
 2. Udokumentować źródło i wysokość dochodów.
  I tak może to być dochód z:
  - umowy o pracę - wtedy należy dostarczyć oryginał zaświadczenia o otrzymywanych dochodach
  - emerytury lub renty - oryginał ostatniego odcinka renty lub emerytury. W przypadku rencisty
  - dodatkowo decyzja o przyznaniu renty ( lub orzeczenie lekarskie)
      Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na montowane podzespoły gazowe z zachowaniem warunków określonych w książce serwisowej.
   Szczegółowe informacje przez telefon 0-604-051-622
projektowanie stron www ©Active Design 2006